riasy1.infoblog.sk

Zdokonaľte svoj pohľad a nechajte si zahustiť riasy!

Publikované 16.12.2015 v 14:41 v kategórii RIASY, prečítané: 78x

Ktorá žena by nechcela zaujať na prvý pohľad. A keď k tomu zaujmete pohľadom, máte skoro vyhrané. Lenže aby vaše oči mohli dostatočne zaujať, musia byť orámované dlhými riasami. Tie, bohužiaľ, nemáme všetky. Matka príroda ich nadelila len niektorým vyvoleným. My ostatní si musíme pomôcť. Väčšina žien si riasy zvýrazňuje riasenkou. Lenže ani tá najlepšia riasenka vám nevytvorí prirodzene vyzerajúce mihalnice a jej každodenné nanášanie je veľmi zdĺhavé. Zdĺhavé je aj jej večerné odlíčenie. Okrem toho vaše riasy riasenka zaťažuje, čo im na zdraví nepridáva. Skúste vyskúšať nový spôsob ako mať okúzľujúci pohľad.

Dokonalé riasy aj v daždi
RiasyJeseň a zima sú obdobia, kedy je veľmi mokro. Môžete sa preto veľmi jednoducho stať, že sa vaša riasenka začne rozpúšťať a vy budete vyzerať ako panda. Tomu môžete predísť, keď si necháte mihalnice profesionálne predĺžiť.

Predlžovanie a zahusťovanie rias je úžasnou procedúrou. Pokiaľ máte krátke a riedke riasy a doprajete si starostlivosť odborníkov, budete si môcť zimu užiť s úžasným pohľadom.

Vaše oči sa stanú neprehliadnuteľné a to aj počas jesenného dažďa alebo zimných snehových prehánok. Už žiadne dávanie si pozor na maskaru a strach z čiernych stôp. Váš pohľad bude okúzľujúci aj v krytom bazéne alebo saune.

Keď riasy, tak kvalitné

Pokiaľ sa chystáte na predlžovanie vašich rias, je veľmi dôležité si vybrať kvalitné umelé riasy. Predsa len sa jedná o vaše oči a tie sú veľmi citlivé. Preto si vyberajte také riasy, ktoré vám pri nosení poskytnú nielen sexy pohľad, ale aj komfort.

Určite máte vo svojom blízkom okolí niekoho, kto si nechal riasy predĺžiť a potom sa sťažoval na neustále rezanie a tlačenie v oblasti očí. Možno mal dokonca oči začervenané alebo opuchnuté.

Je to preto, že si pre svoji oči vybral nevhodné umelé riasy. S kvalitnými riasami sa vám toto nemôže stať. Jedny z najkvalitnejších výrobkov sú riasy od rakúskej značky Luxus Lashes. Túto značku používajú prestížne salóny pre zahusťovanie rias v Bratislave.

Komentáre

Celkom 0 kometárov

 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?