riasy1.infoblog.sk

Predĺžené riasy skrášlia vaše oči

Publikované 12.05.2016 v 15:02 v kategórii RIASY, prečítané: 44x

Krásna postava alebo dlhé vlasy síce môžu byť známkou krásy, nič ale neuhranie mužskou polovičkou lepšie než hlboký pohľad do očí. Nie každá máme od prírody dané a tak skúšame rôzne druhy umelých rias, aby sme aspoň na chvíľu mali pocit, že nám muži ležia pri nohách. Existuje ale jednoduchšie a trvalejšie riešenie než jednorazové mihalnice než z drogérie a môžete sa nimi kochať celé týždne.

Nielen na ples alebo večierok
Riasy

Umelé riasy bývajú veľmi často vyhľadávané pri rôznych významnejších udalostiach. Ale ktorá z žien by uhrančivý pohľad nechcela mať každý deň? Riasy Luxus Lashes sú omnoho trvanlivejšie a výraznejšie než riasy, ktoré si kúpite v drogérii. 

Môžete s nimi plávať, chodiť do sauny alebo sa sprchovať. Nevypadávajú a zaistia, že budete mať krás pohľad v každej situácii. Pokiaľ im doprajete špeciálnu starostlivosť na umelé riasy, potom ich životnosť ešte predĺžite. Môžete si dokonca vybrať, aký typ rias a ich aplikáciu si zvolíte.

Nové riasy presne na mieru

Môžete si vybrať riasy syntetické, norkové alebo hodvábne. Záleží na typu aplikácie, ktorý si zvolíte. Zahusťovanie rias je ďalšia možnosť, ktorú si môžete zvoliť. Často nejde ani tak o to riasy predĺžiť, ale dodať im dostatočnú hustotu. 

Základom je výber správneho odtieňa a hrúbky, aby sa docielil prirodzený vzhľad, vysoký lesk a vejárovitý efekt. Efekt tkvie v tom, že nikto, ani vy, nespoznáte, že máte riasy umelé. 

To sa vám ale s tými samolepkami nepodarí. Využitím rias Luxus Lashes ale dosiahnete presne to, čo chcete. Budete opäť krásna, budete sebavedomá a to je vždy polovica úspechu.

Nie je kozmetický salón ako kozmetický salón

Pokiaľ sa rozhodnete pre predlženie alebo zahustenie mihalníc, nemárnite čas neprofesionálnym personálom. Kvalitný zážitok vám zaručí len profesionáli v kozmetickom salóne, ktorý používa metódu Luxus Lashes. 

Zahusťovanie rias v Bratislave je v bežnej ponuke kozmetických salónov, no uistite sa, či vám skutočne ponúkajú to najlepšie. Len tak docielite najlepší a dlhotrvajúci výsledok.

Komentáre

Celkom 0 kometárov

 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?