riasy1.infoblog.sk

Ako mať výrazné oči aj bez líčenia

Publikované 18.06.2017 v 17:20 v kategórii RIASY, prečítané: 15x

Leto je ideálny čas na novú lásku. Preto sa väčšina žien snaží vyzerať pri mori alebo pri bazéne čo najkrajšie. Lenže krásna postava a sexy plavky nestačia. Mužov musíte zaujať pohľadom. To je problém, pokiaľ máte krátke a nevýrazné riasy.

Na riasenku nespoliehajte
Eyes
Nie je väčší trapas než rozmazané oči pri letnom flirte. Ale to je práve problém väčšiny žien. 

Aj nenápadný make up totiž vyžaduje pekne a dlhé riasy. Preto sa väčšina žien spolieha na vode odolné riasenky. 

Väčšina z nich ale nefunguje tak, ako by mali. Napríklad ich rozpúšťa morská voda alebo nevydržia vysoké teploty pri saunovaniu. 

Veľmi jednoducho sa vám tak môže stať, že budete pred svojim vyvoleným vyzerať ako medvedík panda. Spoľahnite sa na kvalitné umelé riasy. Vďaka nim bude váš pohľad skrátka úchvatný.

Nechajte to na odborníkom

Keď je reč o umelých mihalniciach, väčšina žien si predstaví neprirodzene vyzerajúce vejáriky v plastových krabičkách. Na tie radšej zabudnite. Je totiž prakticky nemožné zohnať lepidlo, ktoré by riasu na oku udržalo po celý deň aj počas kúpania v mori alebo bazéne.

Okrem toho. Väčšina týchto rias na oku vôbec nevyzerá dobre. Na prvý pohľad je jasné, že sú riasy umelé. A to by rozhodne nemal byť váš cieľ. Muži si totiž na žene cenia viac prirodzenosti. Preto je dobré nechať si urobiť zhušťovanie rias profesionálnymi pracovníkmi.

Ako spoznať, že ste si vybrali správne?

Vybrať si dobrý salón je základ. Keď sa totiž jedná o okolie očí, nie je reč len o kráse, ale aj o zdravie. Oči sú veľmi citlivým orgánom a je preto veľmi dôležité si vyberať kvalitný materiál. Takisto na kvalite práce veľmi záleží.

Preto si salón na zahusťovanie rias v Bratislave vyberajte podľa toho, koľko má spokojných zákazníčok. A to aj za cenu toho, že by ste si museli priplatiť viac peňazí. Dobre urobené riasy vás totiž vôbec nebudú obmedzovať. Doslova zabudnete, že ste si ich nechala predlžiť či zahustiť.

Komentáre

Celkom 0 kometárov

 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?